• Żarówki LED E14

Nowoczesne rozwiązania są o wiele bardziej wydajne od tradycyjnych. W miejsce klasycznych żarówek wchodzą produkty zaawansowane pod względem technologicznym i posiadające nowoczesny design sprawdzający się w różnego typu wnętrzach. Żarówka LED E14 jest najmocniejsza z grupy tzw. żarówek z małym gwintem, a przy tym praktyczna i wielofunkcyjna. Idealnie sprawdza się jako oświetlenie mieszkaniowe i komercyjne.

Produkty te znajdują zastosowanie w różnego typu lampach, m.in. w:

  • biurkowych,
  • nocnych,
  • stojących,
  • ozdobnych żyrandolach i kinkietach.

Żarówki ledowe E14 – świeczka cena

Energooszczędne produkty cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Cena żarówki LED E14 nie jest wygórowana. Stanowi ona energooszczędne i odznaczające się długą żywotnością rozwiązanie. Dlatego pieniądze zainwestowane w jego zakup zwracają się w bardzo krótkim czasie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę.

Żarówki ledowe E14 – świeczka sklep

Jako doświadczeni sprzedawcy z dostępnych na rynku nowości wybieramy te, które wyróżniają się najlepszą jakością. Rozumiemy, że dla naszych klientów, oprócz nowoczesnego wyglądu, liczy się wydajność danego artykułu. Polecana przez nas żarówka E14 Philips w kształcie świeczki idealnie pasuje do dekoracyjnych żyrandoli i kinkietów ze względu na swoje wykończenie przypominające płomień świecy. 

Żarówki ledowe E14 – świeczka opinie

Klienci doceniają korzyści płynące ze stosowania w codziennym życiu zaawansowanych technologii. Obecnie dbanie o środowisko naturalne stanowi jedną z najbardziej wyraźnych tendencji społecznych. Dlatego konsumenci wyrażający swoje zdanie na temat dostępnych na rynku produktów zwracają uwagę na ich ekologiczny charakter. Właśnie z tego powodu opinie dotyczące żarówki LED E14, która budową przypomina świeczkę, są jednoznacznie pozytywne. Artykuł ten przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego ze względu na swoją energooszczędność i wyjątkowo długą żywotność. Ponadto nie zawiera rtęci i innych szkodliwych substancji oraz ogranicza emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Dodatkowo emituje jedynie śladowe ilości promieni UV.

Wśród jego innych zalet wymienia się między innymi zdolność do wiernego odwzorowywania barw.