px1Opcje przeglądania
Współczynnik oddawania barw (CRI)
Współczynnik mocy (Power Factor)
Kształt
Czujnik ruchu
Zasilanie
Rodzaj gwintu
Stopień ochrony
Klasa szczelności
Cena
  • od
    do

Lampy przemysłowe LED

Lampy LED do oświetlenia hali przemysłowej

Polecamy znajdujące się w naszej ofercie lampy LED do oświetlenia hali przemysłowej. Wszystkie te lampy na halę wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. Oferujemy zarówno okrągłe i prostokątne lampy na hale, jak również oprawy hermetyczne. Modele te charakteryzuje zwarta konstrukcja, zabezpieczająca przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, jak wilgoć czy pyły. Dlatego oświetlenie hal LED może być użytkowane w każdych warunkach, zapewniając stabilne oświetlenie podczas różnego rodzaju procesów produkcyjnych.

LED to nie tylko wygoda, ale również energooszczędność

Wszystkie lampy LED do oświetlenia hali przemysłowej cechuje energooszczędność. Wytwarzają mocniejsze światło, niż tradycyjne żarówki i świetlówki, ale potrzebują do tego mniejszej mocy. Przy większej ilości lamp LED różnica w kosztach energii elektrycznej może być bardzo wysoka - dlatego oświetlenie hali w ten sposób jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

Oferowane przez nas lampy na hale mają wbudowane radiatory, zapobiegające nadmiernemu nagrzewaniu elementów, co chroni je przed przegrzaniem i awariami. Dlatego są one niezawodne. W naszej ofercie dostępne są lampy na halę emitujące światło neutralne i białe o różnej mocy świetlnej. Możesz dzięki temu wybrać te modele, które zapewnią potrzebne oświetlenie hali.

Lampy na halę – dobra cena za doskonałą jakość

Choć lampy na halę różnią się wielkością i parametrami, wszystkie łączy jedno – przystępna cena. Dlatego będziesz zaskoczony, jak niewiele trzeba zapłacić, aby skompletować całe oświetlenie hal LED. Przekonaj się o tym już dzisiaj – sprawdź, jakie lampy na halę możemy Ci zaoferować.

Oferujemy możliwość wykonania bezpłatnego wykonania projektu oświetlenia w programie Dialux. Określi on precyzyjnie, jaka potrzebna jest ilość lamp i nie przepłacicie Państwo, kupując ich zbyt dużo. Ponadto ma się dzięki temu pewność, że w danym pomieszczeniu będzie ilość światła spełniająca normy oświetleniowe wymagane przez przepisy.

Oprawa hermetyczna LED IP65 2x120cm 1s Oprawa hermetyczna LED IP65 2x120cm 1s
Producent: ECO LIGHT
Cena: 53,00 zł
zobacz więcej
Oprawa hermetyczna LED IP65 2x60cm 1s Oprawa hermetyczna LED IP65 2x60cm 1s
Producent: ECO LIGHT
Cena: 26,00 zł
zobacz więcej
Oprawa hermetyczna IP65 2x150cm 1s Oprawa hermetyczna IP65 2x150cm 1s
Producent: ECO ENERGY
Cena: 80,00 zł
zobacz więcej
Oprawa hermetyczna IP65 2x120cm 1s Oprawa hermetyczna IP65 2x120cm 1s
Producent: MasterLED
Cena: 29,00 zł
zobacz więcej
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium