Branża oświetleniowa w Polsce to dziesiątki producentów i importerów oferujących bardzo zróżnicowany asortyment. W gąszczu marek i sloganów marketingowych trudno określić, który produkt prezentuje dobrą jakość, a który jest konkurencyjny cenowo w swojej klasie.

Świadomy klient poszukuje najczęściej produktu dobrego jakościowo w konkurencyjnej cenie. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom powstała marka Ledinside, która łączy w sobie te dwie cechy: wysoka jakość i konkurencyjna cena. W tym celu nawiązaliśmy kontakt z renomowanymi producentami, którzy pod marką Ledinside wytwarzają wysokiej klasy nowoczesne oświetlenie LED, a my jesteśmy jego jedynym i bezpośrednim importerem na rynek Polski.

Najlepszym przykładem takiego połączenia są nasze lampy przemysłowe high bay, które jako jedne z pierwszych na rynku mogły zaoferować skuteczność świetlną wynoszącą aż 200lm/W i uzyskać najwyższą klasę A wg nowej klasyfikacji energooszczędności. Dzięki skróceniu łańcucha dostaw do niezbędnego minimum możemy zaoferować te produkty w konkurencyjnej cenie.

Najdłuższa na rynku gwarancja i projekt gratis

Co ważne wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję minimum 5 lat z możliwością przedłużenia do nawet 10 lat. Na życzenie dla naszych klientów sporządzamy bezpłatnie projekt oświetlenia w programie Dialux. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zamówiona ilość lamp jest optymalna i spełnia wymagane normy ilości światła.

Rzut hali DialuxZapotrzebowanie lamp Dialux

Lampy High Bay

Lampa High Bay - cóż to takiego? Jak sama nazwa wskazuje ten sprzęt mierzy wysoko, zarówno jeśli chodzi o miejsce montażu jak i moc i wydajność samej lampy. Tu należy się krótkie porównanie wydajności. Żarówka wolframowa to wydajność 12lm/W, tania lampa przemyslowa 90-100lm/W. Lampa high bay Ledinside: 200lm/W. Hale magazynowe, produkcyjne i wystawiennicze, a także hale widowiskowe i sportowe - to miejsca gdzie stosujemy ten typ lamp przemysłowych. Z racji dużych mocy i bardzo dobrej wydajności mogą one oświetlać obiekty z wysokością powieszenia nawet kilkanaście metrów. Jednocześnie ich wykonanie z wytrzymałych materiałów i klasa szczelności IP65 sprawiają że sprawdzą się w środowisku wilgotnym lub zapylonym. Najnowsze odmiany tych lamp mają w zestawie czujnik ruchu i zmierzchu który pozwala za pomocą dodatkowego pilota ustawić parametry kiedy światło ma się włączyć oraz na jak długo i z jaką mocą świecić. To rozwiązanie maksymalnie optymalizuje zużycie energii na oświetlenie co w dzisiejszych czasach pozwoli zaoszczędzić znaczne kwoty. Zwrot z inwestycji w takie rozwiązanie to zaledwie kilka miesięcy.

Lampa przemysłowa HighBay Ledinside 180lm/W
Lampa hermetyczna Tri-proof Ledinside

Lampy Tri-proof

Oprawy hermetyczne z świetlówkami fluorescencyjnymi to już przeszłość. Migające światło, częste awarie i słaba efektywność świetlna to mankamenty o których można zapomnieć. Obecnie stosuje się zamiast nich oprawy ze źródłem światła LED. 
W naszej ofercie posiadamy liniowe lampy hermetyczne z wbudowanym źródłem światła Ledinside Tri-Proof. To rozwiązanie oferujące wyższą wydajność (120lm/W), solidniejszą budowę poliwęglanową odporną na uderzenia (stopień ochrony IK10) oraz oczywiście klasę szczelności – IP65. Lampa jest zbudowana z markowych podzespołów (stosowane są w nich diody LG oraz zasilacze Osram lub Philips). Mają również gwarancję wynoszącą pięć lat. Dodatkowym atutem jest to że lampy można łączyć liniowo, tworząc linie świetlne. Każda z lamp wyposażona jest z dwóch stron w szybkozłączki do podłączania przewodów zasilających. Dzięki temu zaoszczędza się czas i pieniądze – nie trzeba robić dodatkowych punktów zasilania i wyprowadzać przewodów do każdego punktu świetlnego. Lampy te świetnie sprawdzają się w garażach i przejściach podziemnych, warsztatach, kuchniach przemysłowych i myjniach samochodowych oraz wszędzie tam gdzie przepisy wymagają opraw z klasą szczelności. Na lampy Tri-Proof udzielamy gwarancję wynoszącą pięć lat.

Lampy szynowe

Masz sklep, zakład fryzjerski czy inny lokal usługowy? Oświetlenie szynowe trójfazowe (3F) to obecnie najnowszy trend w oświetleniu tego typu obiektów. Konstrukcje szynowe pozwalają na swobodne przesuwanie i wypinanie opraw. System taki pozwala bowiem na podział całej konstrukcji na trzy niezależne obwody, które mogą być włączane niezależnie, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Oprócz tego każda z lamp może być indywidualnie ustawiona w kierunku który chcemy doświetlić. Dzięki temu jedna linia szyn może np. doświetlić alejkę sklepową w ten sposób, że część lamp oświetla regały po jednej stronie, część lamp po drugiej stronie a lampy skierowane pionowo w dół oświetlą ciąg pieszy. Do tego lampy mogą mieć różne moce i barwy światła: ciepłą, neutralną lub zimną. To wszystko sprawia że oświetlenie szynowe trójfazowe to dziś najczęściej wybierany produkt w lokalach handlowych i usługowych.

Lampa szynowa 3-fazowa 23W Ledinside

Sprawdź w naszym sklepie:

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Wybierając nasze lampy zaufali nam: Ptak Warsaw Expo, Saint Gobain Polska, Sea Life Sp. z o.o., Aluron Sp. z o.o., Fabryka Papieru Czerwonak.
px1Bestsellery
Zasilacz do paneli LED 60x60 50W
Zasilacz do paneli LED 60x60 50W
23,00 zł
szt.
Żarówka LED GU10 10W 4000K
Żarówka LED GU10 10W 4000K
6,90 zł
szt.
Lampa kanałowa LED TORTON 12W 4000K NEUTRALNA
Lampa kanałowa LED TORTON 12W 4000K NEUTRALNA
24,90 zł
Panel podtynkowy LED 60x60 40W 6000K NF
Panel podtynkowy LED 60x60 40W 6000K NF
105,00 zł
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium