LEDINSIDE

Branża oświetleniowa w Polsce to dziesiątki producentów i importerów oferujących bardzo zróżnicowany asortyment. W gąszczu marek i sloganów marketingowych trudno określić, który produkt prezentuje dobrą jakość, a który jest konkurencyjny cenowo w swojej klasie.

Świadomy klient poszukuje najczęściej produktu dobrego jakościowo w konkurencyjnej cenie. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom powstała marka Ledinside, która łączy w sobie te dwie cechy: wysoka jakość i konkurencyjna cena. W tym celu nawiązaliśmy kontakt z renomowanymi producentami, którzy pod marką Ledinside wytwarzają wysokiej klasy nowoczesne oświetlenie LED, a my jesteśmy jego jedynym i bezpośrednim importerem na rynek Polski.

Najlepszym przykładem takiego połączenia są nasze lampy przemysłowe high bay, które jako jedne z pierwszych na rynku mogły zaoferować skuteczność świetlną wynoszącą aż 200lm/W i uzyskać najwyższą klasę A wg nowej klasyfikacji energooszczędności. Dzięki skróceniu łańcucha dostaw do niezbędnego minimum możemy zaoferować te produkty w konkurencyjnej cenie.

Najdłuższa na rynku gwarancja i projekt gratis

Co ważne wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję minimum 5 lat z możliwością przedłużenia do nawet 10 lat. Na życzenie dla naszych klientów sporządzamy bezpłatnie projekt oświetlenia w programie Dialux. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zamówiona ilość lamp jest optymalna i spełnia wymagane normy ilości światła.

Rzut hali Dialux Zapotrzebowanie lamp Dialux

Lampy High Bay

Lampa High Bay - cóż to takiego? Jak sama nazwa wskazuje ten sprzęt mierzy wysoko, zarówno jeśli chodzi o miejsce montażu jak i moc i wydajność samej lampy. Tu należy się krótkie porównanie wydajności. Żarówka wolframowa to wydajność 12lm/W, tania lampa przemyslowa 90-100lm/W. Lampa high bay Ledinside: 200lm/W. Hale magazynowe, produkcyjne i wystawiennicze, a także hale widowiskowe i sportowe - to miejsca gdzie stosujemy ten typ lamp przemysłowych. Z racji dużych mocy i bardzo dobrej wydajności mogą one oświetlać obiekty z wysokością powieszenia nawet kilkanaście metrów. Jednocześnie ich wykonanie z wytrzymałych materiałów i klasa szczelności IP65 sprawiają że sprawdzą się w środowisku wilgotnym lub zapylonym. Najnowsze odmiany tych lamp mają w zestawie czujnik ruchu i zmierzchu który pozwala za pomocą dodatkowego pilota ustawić parametry kiedy światło ma się włączyć oraz na jak długo i z jaką mocą świecić. To rozwiązanie maksymalnie optymalizuje zużycie energii na oświetlenie co w dzisiejszych czasach pozwoli zaoszczędzić znaczne kwoty. Zwrot z inwestycji w takie rozwiązanie to zaledwie kilka miesięcy.

Lampa przemysłowa HighBay Ledinside 180lm/W

Lampy Tri-proof

Oprawy hermetyczne z świetlówkami fluorescencyjnymi to już przeszłość. Migające światło, częste awarie i słaba efektywność świetlna to mankamenty o których można zapomnieć. Obecnie stosuje się zamiast nich oprawy ze źródłem światła LED. W naszej ofercie posiadamy liniowe lampy hermetyczne z wbudowanym źródłem światła Ledinside Tri-Proof. To rozwiązanie oferujące wyższą wydajność (120-150lm/W), solidniejszą budowę poliwęglanową odporną na uderzenia (stopień ochrony do IK10) oraz oczywiście klasę szczelności – do IP66. Lampa jest zbudowana z markowych podzespołów. Mają również gwarancję wynoszącą pięć lat. Dodatkowym atutem jest to że lampy można łączyć liniowo, tworząc linie świetlne. Każda z lamp wyposażona jest z dwóch stron w szybkozłączki do podłączania przewodów zasilających. Dzięki temu zaoszczędza się czas i pieniądze – nie trzeba robić dodatkowych punktów zasilania i wyprowadzać przewodów do każdego punktu świetlnego. Lampy te świetnie sprawdzają się w garażach i przejściach podziemnych, warsztatach, kuchniach przemysłowych i myjniach samochodowych oraz wszędzie tam gdzie przepisy wymagają opraw z klasą szczelności. Na lampy Tri-Proof udzielamy gwarancję wynoszącą pięć lat.

Lampa hermetyczna Tri-proof Ledinside

Lampy szynowe

Masz sklep, zakład fryzjerski czy inny lokal usługowy? Oświetlenie szynowe trójfazowe (3F) to obecnie najnowszy trend w oświetleniu tego typu obiektów. Konstrukcje szynowe pozwalają na swobodne przesuwanie i wypinanie opraw. System taki pozwala bowiem na podział całej konstrukcji na trzy niezależne obwody, które mogą być włączane niezależnie, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Oprócz tego każda z lamp może być indywidualnie ustawiona w kierunku który chcemy doświetlić. Dzięki temu jedna linia szyn może np. doświetlić alejkę sklepową w ten sposób, że część lamp oświetla regały po jednej stronie, część lamp po drugiej stronie a lampy skierowane pionowo w dół oświetlą ciąg pieszy. Do tego lampy mogą mieć różne moce i barwy światła: ciepłą, neutralną lub zimną. To wszystko sprawia że oświetlenie szynowe trójfazowe to dziś najczęściej wybierany produkt w lokalach handlowych i usługowych.

Lampa szynowa 3-fazowa 23W Ledinside

Sprawdź w naszym sklepie:

Lampy

High Bay

Lampy High Bay

Lampy

liniowe

Lampy hermetyczne Tri-Proof

Lampy

szynowe

Oświetlenie szynowe

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Wybierając nasze lampy zaufali nam:
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium