Lampy High Bay LED

Lampy high bay LED

Wśród szerokiej gamy oświetlenia w ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć wysokiej jakości lampy High Bay LED. Są to rozwiązania stworzone na bazie energooszczędnej technologii, które doskonale nadają się do wykorzystywania we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych takich jak magazyny, warsztaty, hale produkcyjne itp. Przy tak dużych powierzchniach bardzo ważne znaczenie ma niski pobór energii elektrycznej, dlatego pod tym względem nowoczesne oświetlenie Highbay LED wydaje się nie mieć sobie równych. Przy jego pomocy można oświetlić i doświetlić praktycznie każdą przestrzeń przemysłową, nawet w trudnych warunkach, np. na dużej wysokości. Tego rodzaju oświetlenie jest chętnie wybierane również z tego względu, że cechuje się ponadprzeciętną trwałością i nie wymaga przeprowadzania właściwie żadnych czynności konserwacyjnych. Użyte w lampach diody LED zapewniają równomierne oraz nieustanne oświetlenie przestrzeni, nie emitując promieniowania.

Trwałe lampy High Bay LED

W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć duży wybór solidnie wykonanych lamp High Bay LED, których dostawcami elementów konstrukcyjnych są wyłącznie znane i cenione na rynku marki, takie jak Philips. Są to produkty o zróżnicowanej mocy (100 W, 150 W, 200 W), barwie światła oraz strumieniu świetlnym, które mogą stanowić doskonałą alternatywę dla wszelkiego rodzaju tradycyjnych źródeł światła (lampy sodowe, wolframowe, fluorescencyjne, halogeny itp.). Większość z nich została wyposażona w możliwość ściemniania, a także w specjalne radiatory, które efektywnie odprowadzają ciepło i jednocześnie zwiększają żywotność oświetlenia. Nasza oferta obejmuje między innymi oprawy o klasie szczelności IP 65, które są odporne na zapylenie i wilgoć, mogąc pracować nawet w niekorzystnych warunkach zewnętrznych. Każda dostępna w naszym asortymencie lampa High Bay LED została stworzona przy wykorzystaniu podzespołów renomowanych producentów, gwarantując wieloletnią trwałość i niezawodność działania. Oferowane produkty posiadają certyfikaty zgodności CE oraz RoHS.

Lampy High Bay to najlepszy wybór dla tych klientów, którzy wymagają najlepszej jakości, a zarazem nie chcą przepłacać. Produkty z tej rodziny zapewnią skuteczne działanie, przekładające się na pełną satysfakcję użytkowników.

Dodatkowo oferujemy bonus w postaci bezpłatnego wykonania projektu oświetlenia w programie Dialux. Pozwoli on na precyzyjnie określenie potrzebnej ilości lamp w danym pomieszczeniu, co umożliwi optymalizację kosztów – nie będzie się przepłacać, kupując zbyt dużo lamp, a jednocześnie ma się pewność, że jest wystarczająca ilość światła, spełniająca normy oświetleniowe wymagane prawem.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium