Oświetlenie awaryjne

Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne LED

Nowoczesne technologie przyczyniają się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Modernizacja oświetlenia obejmuje również, oprócz prywatnych budynków, miejsca ogólnodostępne. Polecane przez nas lampy awaryjne i oprawy awaryjne LED spełniają wszystkie standardy wymagane od tego rodzaju produktów. Są ceniona przede wszystkim ze względu na swoją funkcjonalność i praktyczne zastosowanie.

Oprawy awaryjne LED stanowią wyodrębnione i niezintegrowane z oświetleniem głównym źródło światła o bardzo wysokiej żywotności diody i akumulatora. Lampa ewakuacyjna wyposażona jest w układ elektroniczny włączający się automatycznie w przypadku zagrożenia. W ten sposób oba rodzaje oświetlenia zużywają minimalną ilość energii elektrycznej.

Oświetlenie awaryjne jest stosowane w sytuacji awarii zasilania elektrycznego. Umożliwia bezpieczne opuszczenie danego pomieszczenia lub obiektu. Każda lampa ewakuacyjna LED doskonale sprawdza się między innymi w zakładach pracy, ale również w miejscach takich jak restauracja, sklep czy szkoła. Moduł awaryjny LED wspomaga orientację przestrzenną i jest najbardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem tego typu.

 

Lampa awaryjna Starlet Round LED SO 150 A 1H MT Lampa awaryjna Starlet Round LED SO 150 A 1H MT
Producent: INTELIGHT
Cena:

140,00 zł

Cena regularna: 151,00 zł

Najniższa cena: 151,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lampa awaryjna Orion SA 7W 100 3H MT LT Lampa awaryjna Orion SA 7W 100 3H MT LT
Producent: INTELIGHT
Cena:

330,00 zł

zobacz więcej
Lampa awaryjna Starlet External SC 3W A MT 1H Lampa awaryjna Starlet External SC 3W A MT 1H
Producent: INTELIGHT
Cena:

190,00 zł

zobacz więcej
Lampa awaryjna Starlet External SO 3W A MT 1H Lampa awaryjna Starlet External SO 3W A MT 1H
Producent: INTELIGHT
Cena:

185,00 zł

zobacz więcej
Lampa awaryjna Starlet QUAD SO 150 SA 3W AT 1H Lampa awaryjna Starlet QUAD SO 150 SA 3W AT 1H
Producent: INTELIGHT
Cena:

149,00 zł

zobacz więcej
Lampa awaryjna/ewakuacyjna ECONOMIC LED 2W 1H Lampa awaryjna/ewakuacyjna ECONOMIC LED 2W 1H
Producent: AWEX
Cena:

106,00 zł

zobacz więcej
Regulowany uchwyt montażowy 0º- 90º Regulowany uchwyt montażowy 0º- 90º
Producent: INTELIGHT
Cena:

49,90 zł

zobacz więcej

Lampy awaryjne LED – szeroki wybór specjalnie dla Ciebie

Zapewnienie bezpiecznej drogi ewakuacyjnej w przypadku braku prądu jest niezwykle istotne w budynkach użytku publicznego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, lampa awaryjna w technologii LED działa nawet w sytuacji zaniku napięcia. Jej zadaniem jest doświetlenie dróg i wyjść ewakuacyjnych. Każdy dostępny w naszym sklepie moduł awaryjny LED posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP wymagane przez straż pożarną.

W naszym asortymencie posiadamy lampy awaryjne LED w dwóch różnych formach – klasyczne (podłużne) oraz okrągłe. W przypadku klasycznych warto zwrócić uwagę na lampy ewakuacyjne LED z zielonymi tabliczkami, które wskazują drogę do wyjścia. Mogą to być zarówno tabliczki znajdujące się pod lampą, jak i umieszczone bezpośrednio na niej. Lampa awaryjna z takim dodatkiem polecana jest zwłaszcza do miejsc, w których znajduje się wiele pomieszczeń oraz korytarzy – taka oprawa awaryjna LED precyzyjnie wskaże drogę ewakuacyjną.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że lampa awaryjna może być potrzebna w miejscach o specyficznych warunkach. Dlatego mamy również oświetlenie awaryjne z przeznaczeniem do użytku w miejscach, w których występuje duże zapylenie lub wilgotność (certyfikat IP 65) oraz oświetlenie ewakuacyjne do montażu podsufitowego. Dzięki tak dużemu wyborowi różnego rodzaju modeli, na pewno znajdziesz u nas oświetlenie awaryjne LED, którego szukasz!

Każda lampa awaryjna LED jest dokładnie opisana, dzięki czemu możesz się upewnić, że jest to najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb model. Oświetlenie awaryjne różni się od siebie takimi parametrami, jak moc strumienia światła czy klasa izolacji. Mając dokładny opis wiesz, czy dana lampa ewakuacyjna w pełni zaspokoi twoje oczekiwania.

Lampy awaryjne i ewakuacyjne LED – cena

Lampa ewakuacyjna LED - w kontekście pełnionej przez ten towar zasadniczej funkcji – ma bardzo przystępną cenę. Oświetlenie ewakuacyjne sprawdza się również w funkcji oświetlenia antypanicznego. Każda lampa awaryjna i oprawa awaryjna charakteryzuje się przy tym estetycznym i starannym wykończeniem. Ponadto można ją łatwo i szybko zamontować bezpośrednio na suficie lub w tzw. suficie podwieszanym.

Do produkcji wszystkich modeli użyto materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu każda lampa awaryjna LED jest wysoce odporna na oddziaływania zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Zawsze masz pewność, że zakupione przez Ciebie oświetlenie awaryjne będzie pełnić swoją rolę bez zarzutu. Ponieważ od prawidłowego oświetlenia drogi ewakuacyjnej zależy bezpieczeństwo, oprawy awaryjne LED muszą być efektywne – jakość działania wszystkich jest testowana przed wprowadzeniem ich do sprzedaży.

Ponadto warto pamiętać, że lampa awaryjna LED to inwestycja długoterminowa, gdyż każda ma żywotność szacowaną na co najmniej kilkanaście godzin działania. Na przykład podłużna oprawa awaryjna LED to aż 50 tysięcy godzin pracy! W naszym asortymencie posiadamy wyselekcjonowane oświetlenie awaryjne LED w atrakcyjnych cenach. Sprawdź naszą ofertę już dzisiaj!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium