Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne

Nowoczesne technologie przyczyniają się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Modernizacja oświetlenia obejmuje również, oprócz prywatnych budynków, miejsca ogólnodostępne. Polecana przez nas lampa awaryjna i ewakuacyjna LED spełnia wszystkie standardy wymagane od tego rodzaju produktów. Jest ceniona przede wszystkim ze względu na swoją funkcjonalność i praktyczne zastosowanie. Oprawy awaryjne LED stanowią wyodrębnione i niezintegrowane z oświetleniem głównym źródło światła o bardzo wysokiej żywotności diody i akumulatora. Oprawy wykonuje się z najlepszej jakości materiałów i wyposaża w układ elektroniczny włączający się automatycznie w przypadku zagrożenia. W ten sposób zużywają one minimalną ilość energii elektrycznej.

Oświetlenie to jest stosowane w sytuacji awarii zasilania elektrycznego. Umożliwia bezpieczne opuszczenie danego pomieszczenia lub obiektu. Doskonale sprawdza się między innymi w zakładach pracy, ale również w miejscach takich jak restauracja, sklep czy szkoła. Oświetlenie awaryjne na diodach LED wspomaga orientację przestrzenną i jest najbardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem tego typu.

Lampy awaryjne, ewakuacyjne LED – cena

Zapewnienie bezpiecznej drogi ewakuacyjnej w przypadku braku prądu jest niezwykle istotne w budynkach użytku publicznego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań lampy awaryjne i ewakuacyjne oparte na technologii LED działają nawet w sytuacji zaniku napięcia. Ich zadaniem jest doświetlenie dróg i wyjść ewakuacyjnych. Dostępne w naszym sklepie produkty posiadają świadectwo dopuszczenia CNBOP wymagane przez straż pożarną. Cena lampy awaryjnej LED nie jest wysoka w kontekście pełnionej przez ten towar zasadniczej funkcji. Oświetlenie ewakuacyjne sprawdza się również w funkcji oświetlenia antypanicznego.

Każda oprawa charakteryzuje się przy tym estetycznym i starannym wykończeniem. Ponadto można ją łatwo i szybko zamontować bezpośrednio na suficie lub w tzw. suficie podwieszanym.

W naszym asortymencie posiadamy wyselekcjonowane produkty w atrakcyjnych cenach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl