Świetlówki LED T8 120cm

Świetlówki LED T8 120cm - największy wybór

Tradycyjne żarówki coraz szybciej znikają z naszych domów, a na ich miejscu pojawiają się nowoczesne akcesoria do oświetlenia, takie jak jednostronne świetlówki LED T8 120 cm. Posiadają one wiele zalet – od mniejszego poboru energii po większą efektywność. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających pewnych źródeł oświetlenia. Chociaż mają wyższą cenę niż standardowe żarówki, to ich wysoka żywotność sprawia, że są lepszą inwestycją. Ten model został wykonany w obudowie ze szkła, co ma swoje uzasadnienie zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Sekretem działania świetlówek LED są znajdujące się w nich diody. Stanowią one doskonałe zamienniki tradycyjnych modeli fluorescencyjnych, których działanie opiera się na użyciu szkodliwej rtęci i promieni UV. W naszej ofercie jednymi z najbardziej popularnych są świetlówki liniowe, czyli proste. Posiadamy również modele w kształcie kuli oraz kompaktowe, które są znane pod określeniem żarówek energooszczędnych.

Świetlówki LED T8 120 cm, tuby cena

Dlaczego warto korzystać w domu ze świetlówki LED T8 120 cm? Oto kilka z jej najważniejszych zalet, dzięki którym jest opłacalną alternatywą dla zwykłych żarówek:

  • energooszczędność – zakup świetlówek jest szczególnie opłacalny, jeśli zostaną zainstalowane w miejscu wymagającym ciągłego oświetlenia,
  • coraz atrakcyjniejsza cena – jednostronne świetlówki LED T8 120 cm są dostępne w ofercie przystępnej dla portfela,
  • niższe wydzielanie ciepła – oświetlenie liniowe LED to nie tylko mniej pobieranej energii, ale również mniej ciepła oddawanego do otoczenia, dzięki czemu można je stosować bez obaw o uszkodzenie oprawy z powodu zbyt wysokiej temperatury,
  • wytrzymałość i wysoka żywotność – te dwa aspekty oznaczają mniej środków i czasu poświęconego na wymianę oświetlenia,
  • atrakcyjny wygląd – jednostronne modele zostały zaprojektowane tak, aby pasować do zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacji.

W naszej ofercie świetlówki LED T8 120 są dostępne w dobrej cenie – już teraz zapoznaj się z poszczególnymi modelami.

Świetlówka LED T8 120cm 18W 3000K 1S Glass Świetlówka LED T8 120cm 18W 3000K 1S Glass
Producent: Eco Light
Cena:

11,90 zł

zobacz więcej
Świetlówka LED T8 120cm 18W 6500K 1S Glass Świetlówka LED T8 120cm 18W 6500K 1S Glass
Producent: Eco Light
Cena:

11,90 zł

zobacz więcej
Świetlówka LED T8 120cm 18W 6500K 2S Glass Świetlówka LED T8 120cm 18W 6500K 2S Glass
Producent: MasterLED
Cena:

10,90 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium