Producenci
Opcje przeglądania
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Oprawy LEDowe

Odpowiednio dobrane światło sprzyja koncentracji i zwiększa aktywność przebywających w danym pomieszczeniu osób. Oświetlenie wielkopowierzchniowych budynków stanowi wyzwanie dla zajmujących się tym specjalistów. Najczęstszym wyborem projektantów są wielofunkcyjne oprawy LED. Produkty te odznaczają się nowoczesnym designem spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Lampa sufitowa LED stanowi estetyczne rozwiązanie wydobywające piękno wybranego wnętrza. Podobnie jak lampa szynowa LED służy za oświetlenie powierzchni sklepowych, hal wystawowych i innych obiektów tego typu. System szynowy odznacza się niezwykłą funkcjonalnością. Umożliwia wielokrotną zmianę aranżacji. Idealnie sprawdza się również w miejscach wymagających częstej zmiany położenia źródeł światła.

W zależności od wyglądu aranżowanego obiektu produkty te podkreślają jego walory lub tuszują niedoskonałości. Odpowiednio rozmieszczone powiększają optycznie dane pomieszczenie. Mogą również sprawić, że wyda się ono wyższe, niż jest w rzeczywistości. Ponadto oprawa sufitowa LED przez wyróżniającą ją energooszczędność przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Oprawy LED cena

Nowoczesne i energooszczędne rozwiązania są warte poniesionych przy ich zakupie kosztów. Modernizacja instalacji oświetleniowej obiektów przemysłowych stanowi zwracającą się w krótkim okresie inwestycję. Unowocześnienie to polega na zmniejszeniu kosztów eksploatacyjnych przy zachowaniu wymagań oświetleniowych. Oprawy LED są wydajne i ekologiczne. Cechuje je wieloletnia żywotność i minimalna emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Oprócz kryterium ekonomicznego liczy się także jakość wykonania instalowanych produktów. Oprawy sufitowe montowane w obiektach przemysłowych przystosowane są do pracy w ekstremalnych warunkach, kiedy bywają narażone na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Dlatego muszą się odznaczać niezwykłą odpornością.

Posiadające wymienione właściwości artykuły obniżają koszty utrzymania całej instalacji. Poza tym idealnie oddają kolory oświetlanych przedmiotów.

Oprawa hermetyczna IP65 2x120cm 1s Oprawa hermetyczna IP65 2x120cm 1s
Producent: LVT
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Oprawa hermetyczna IP65 2x150cm 1s Oprawa hermetyczna IP65 2x150cm 1s
Producent: EE
Cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej
Oprawa LED rastrowa 4x18W 60cm Oprawa LED rastrowa 4x18W 60cm
Producent: EC
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl