Opcje przeglądania
Producent
Napięcie zasilania
Skuteczność świetlna
Kąt świecenia
Strumień światła
Współczynnik oddawania barw (CRI)
Współczynnik mocy (Power Factor)
Długość
Średnica
Zasilanie
Rodzaj gwintu
Rodzaj diody
Liczba cykli włącz/wyłącz
Gwarancja
Cena
  • od
    do

Świetlówki LED T8 90cm

Świetlówki LED T8 90cm

Nowoczesne produkty stanowią idealną alternatywę dla klasycznych rozwiązań. Profesjonalnie dobrane i rozmieszczone oświetlenie poprawia samopoczucie korzystających z niego osób i zwiększa efektywność podejmowanych przez nie działań. Jednostronne świetlówki liniowe LED T8 90 cm – jako typowe oświetlenie komercyjne – są instalowane w biurach i w halach przemysłowych. Na ich zakup decydują się również klienci nade wszystko ceniący względy praktyczne. Produkty te, służąc za oświetlenie mieszkaniowe, są także montowane w garażach oraz piwnicach.

Wspomniane artykuły odznaczają się wysoką skutecznością świetlną. Ten typ świetlówki ze względu na jej optymalny wymiar sprawdza się również doskonale w akwarium. Jej diody o wysokim współczynniku odwzorowywania koloru wiernie oddają naturalne barwy roślin i ryb. Emitują przy tym białe naturalne światło, które dodatkowo podkreśla uzyskany efekt. Tuby LED T8 90 cm stanowią idealny rodzaj oświetlenia do magazynów i sklepów. Ich długość odpowiada standardowemu wymiarowi półek sklepowych, dlatego zastępują między innymi tradycyjne świetlówki do mięsa i wędlin. Co ważne, pobierają mniej energii, są trwalsze i nie zawierają rtęci, która w przypadku uszkodzenia obudowy stanowić może zagrożenie dla wymienionych produktów. Ponadto ich odpowiednio dobrana barwa podkreśla walory przechowywanej w sklepach żywności, dzięki czemu oferowane artykuły zawsze wyglądają świeżo i zdrowo.

Świetlówki, tuby LED T8 90 cm cena

Modernizacja instalacji oświetlenia oznacza szukanie lepszych pod każdym możliwym względem rozwiązań. Wskazane produkty są przede wszystkim energooszczędne. Właściwość ta przesądza o ich wyższości nad tradycyjnymi świetlówkami. Ich wieloletnia żywotność wpływa na obniżenie kosztów konserwacyjnych. Ponadto artykuły te są ekologiczne i idealnie sprawdzają się w branży spożywczej. Cena liniowych świetlówek LED T8 90 cm dostępnych w naszym sklepie jest atrakcyjna w porównaniu do ofert innych firm.

Proponujemy szeroki wybór wskazanych produktów. Jako doświadczeni sprzedawcy polecamy jedynie sprawdzone rozwiązania, dlaczego cieszymy się zaufaniem zarówno naszych stałych, jak i nowych klientów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium