Świetlówki LED T8 150cm

Świetlówki LED T8 150cm

Marzysz o energooszczędnym, stylowym i niezawodnym oświetleniu w domu? Świetlówki LED T8 150 cm to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz je w najbardziej przystępnej cenie. Jak każde źródło światła tego typu zapewniają niski poziom poboru energii, wysoką żywotność oraz pewne działanie. Świetnie nadadzą się do miejsc wymagających stałego oświetlenia. Wybierz je do swojego domu, pomieszczeń gospodarczych albo do miejsca pracy. Są to klasyczne modele liniowe, które doskonale nadają się do różnych zastosowań, a ich montaż jest bardzo prosty. Zwiększona żywotność i mniejsze zapotrzebowanie na zasilanie sprawiają, że świetlówka LED 150 cm to również rozwiązanie przyjazne dla środowiska.

Świetlówki LED T8 150 cm, tuby cena

Przy wyborze tych świetlówek możesz zadecydować, jakie światło chcesz uzyskać – w naszej ofercie znajdziesz modele o barwie ciepłej, chłodnej i neutralnej. Zasilane są one w sposób jednostronny. Ich przeznaczenie jest bardzo zróżnicowane. Można korzystać z nich w miejscach takich jak:

  • garaże oraz pomieszczenia gospodarcze,
  • obiekty publiczne, w tym szkoły, szpitale, teatry,
  • hale przemysłowe,
  • biurowce.

Ten rodzaj oświetlenia sprawdza się zarówno na małej, jak i dużej przestrzeni. Można śmiało użyć ich jako zamienników dla świateł fluorescencyjnych, które potrzebują więcej mocy do działania. Nasze świetlówki LED T8 posiadają standardową średnicę, która wynosi 26 mm. Oferujemy modele z obudową wykonaną z różnych materiałów. Wszystkie zapewniają szeroki kąt świecenia, a także prezentują się stylowo. W miejscach, gdzie ważne jest zapewnienie oświetlenia o naturalnej barwie, warto wybrać świetlówki z obudową wykonaną na bazie poliwęglanu mlecznego. Użycie tego materiału sprawia, że światło nie jest tak mączące dla oczu. Warto korzystać z takich świetlówek przy komputerze. Atutem modeli liniowych jest zapewnienie lepszego oświetlenia tam, gdzie modele kompaktowe są niewystarczające. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi cenami świetlówek i z pozostałych akcesoriów.

Świetlówka LED T8 150cm 25W 6500K 1S Glass Świetlówka LED T8 150cm 25W 6500K 1S Glass
Producent: Eco Light
Cena:

19,00 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium