Opaska kablowa OK-36300B 3.6x300mm 100szt. Czarna
Producent: Eco Light (przejdź do produktów)
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Czas wysyłki: 24 godziny
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Opis
Trytytka OK-36300B 3.6x300mm 100szt. Czarna
  • łączeniu kabli elektrycznych, przewodów, węży, rurek;
  • mocowaniu banerów reklamowych, plandek czy flag;
  • znakowaniu instalacji;
  • jako zawieszka do narzędzi lub kluczy.
Opaska kablowa OK-36300B 3.6x300mm Czarna 100szt
  Dane techniczne:
szerokość: 3,6 mm
długość: 300 mm
kolor: czarny
ilość: 100 sztuk
Cechy produktu
Atrybuty fizyczne
  • Szerokość 0,36 cm
  • Długość 30 cm
  • Kolor czarny
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Eco Light Sp. z o.o.
Działkowa 2A