Zasilacz 48V H-PF300-48 300W
Producent: Syntron (przejdź do produktów)
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność:
Dostępny na zamówienie
Dostępny na zamówienie
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Opis
Zasilacz do Szyn Magnetycznych H-PF 300W 48V IP45
Wysokiej jakości zasilacz o mocy 300W z zabezpieczeniami zwarciowymi, przeciążeniowymi oraz nadnapięciowymi. Produkt przystosowany do zasilania lamp magnetycznych. Dzięki niewielkim wymiarom doskonale sprawdzi się w miejscach o ograniczonej powierzchni montażowej. Urządzenie posiada klasę szczelności na poziomie IP45, co sprawia, że jest odporne na kurz i zachlapania wodą.
Zasilacz działa pod napięciem 48V.
Oświetlenie magnetyczne – zastosowanie:
    • domy i mieszkania
    • biura
    • powierzchnie handlowe i usługowe
    • hotele
    • kawiarnie i restauracje
    • muzea
    • galerie sztuki
Dane techniczne:
  • model: H-PF300-48
  • napięcie wyjściowe: 48V DC
  • napięcie: 180-265V/ 50Hz
  • moc: 300W
  • stopień ochrony: IP45
  • żywotność: 50 000 h
  • cykle on/off: 20 000 h
  • szerokość: 22,4 cm
  • głębokość: 6,3 cm
  • wysokość: 3 cm
  • materiał: aluminium
  • gwarancja: 3 lata
Cechy produktu
Atrybuty świetlne
  • Moc 300W