Zasilacz Wpinany do Szyn Magnetycznych 200W DY-YT200W Czarny
Producent: Syntron (przejdź do produktów)
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność:
Dostępny na zamówienie
Dostępny na zamówienie
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Opis
Czarny Zasilacz Wpinany o mocy 200W wykonany z trwałego i wytrzymałego aluminium. Przystosowany do zasilania magnetycznych systemów szynowych. Wysokiej jakości produkt wyposażony w zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe i nadnapięciowe.
Zasilacz działa pod napięciem 48V.
zasilacz wpinany do szyn magnetycznych 200W
Oświetlenie magnetyczne – zastosowanie:
    • domy i mieszkania
    • biura
    • powierzchnie handlowe i usługowe
    • hotele
    • kawiarnie i restauracje
    • muzea
    • galerie sztuki
Dane techniczne:
  • napięcie wyjściowe: 48V DC
  • napięcie: 230V/ 50Hz
  • moc: 200W