Zasilacz do Szyn Magnetycznych 200W LRS-200-48
Producent: Syntron (przejdź do produktów)
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność:
Dostępny na zamówienie
Dostępny na zamówienie
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Opis
Wysokiej jakości zasilacz o mocy 200W z zabezpieczeniami zwarciowymi, przeciążeniowymi oraz nadnapięciowymi. Produkt przystosowany do zasilania lamp magnetycznych. Dzięki niewielkim wymiarom doskonale sprawdzi się w miejscach o ograniczonej powierzchni montażowej.
Zasilacz działa pod napięciem 48V.
zasilacz do szyn magnetycznych 200W
Oświetlenie magnetyczne – zastosowanie:
    • domy i mieszkania
    • biura
    • powierzchnie handlowe i usługowe
    • hotele
    • kawiarnie i restauracje
    • muzea
    • galerie sztuki
Dane techniczne:
  • napięcie wyjściowe: 48V DC
  • napięcie: 230V/ 50Hz
  • moc: 200W