px1Zaloguj się
px1 Nie pamiętasz hasła? px1 Zarejestruj się

Świetlówki LED - zalety

Przemyślane rozmieszczenie źródeł światła stanowi nieodzowne dopełnienie wystroju każdego wnętrza. Świetlówki LED stanowią energooszczędne rozwiązanie przeznaczone do różnego typu obiektów. Są poważną konkurencją dla tradycyjnych świetlówek, a ich użycie wnosi element nowoczesności do systemu oświetleniowego. Dostępne w naszym sklepie tuby LED służą między innymi za oświetlenie komercyjne w szeroko rozumianym sektorze usług. Są stosowane zarówno w budynkach przemysłowych, jak i w instytucjach publicznych. Na ich popularność wpływa zapewniany przez nie pełen wybór kolorów światła.

Świetlówki LED – solidne wykonanie i bezawaryjne działanie

Oferowane przez nas artykuły spełniają najwyższe standardy jakości. Są trwałe i funkcjonalne, dlatego wśród opinii na temat świetlówek ledowych przeważają pozytywne. Pracownicy biurowi zwracają uwagę na zmniejszenie efektu olśnienia, który powoduje znaczny dyskomfort podczas długiego korzystania z komputera. Ponadto przesłona jarzeniówek LED rozprasza równomiernie światło bez widocznych punktów świetlnych. Użytkownikom odpowiada również to, jak zachowują się pod wpływem niskich temperatur. Pracując we wskazanych warunkach, nie tracą w sposób widoczny strumienia światła. Jako zaletę podaje się także ich nowoczesny design.

Znajdujące się w naszym asortymencie świetlówki LED to gwarancja szerokiego wyboru modeli o różnej barwie emitowanego światła oraz mocy strumienia świetlnego. Pozwala to na znalezienie świetlówki LED optymalnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Zobacz już dzisiaj, jakie modele z naszej oferty zapewnią Ci najlepsze oświetlenie!

Świetlówki LED cena

Wyposażenie pomieszczeń biurowych i innych większych obiektów w nowoczesne oświetlenie LED stanowi pewną finansową inwestycję. Należy jednak pamiętać, że cena świetlówki LED w stosunku do jej jakości nie jest wysoka. Stosowanie rekomendowanych przez nas artykułów umożliwia zmniejszenie dotychczasowego zużycia energii nawet o 50%. Ponadto wskazane produkty odznaczają się długą żywotnością.

Technologia ledowa jest nieustannie unowocześniana i umożliwia uzyskanie coraz lepszych parametrów. Korzystający z niej klienci cenią przede wszystkim wpisaną w nią energooszczędność. Artykuły, które bazują na tym rozwiązaniu, są funkcjonalne i uniwersalne. Jest to kolejny z wielu powodów, dla których świetlówki LED cieszą się tak dużą i wciąż rosnącą popularnością wśród użytkowników. Dostępne w naszym sklepie we Wrocławiu świetlówki LED pozwalają cieszyć się światłem najwyższej jakości.

  • promocja
Świetlówka LED T8 120cm 18W 6500K ZIMNA 2S GLASS Świetlówka LED T8 120cm 18W 6500K ZIMNA 2S GLASS
Producent: LVT
Cena: 10,90 zł
zobacz więcej
  • promocja
Świetlówka LED T8 120cm 18W 6500K ZIMNA 1S NANO Świetlówka LED T8 120cm 18W 6500K ZIMNA 1S NANO
Producent: LVT
Cena: 11,90 zł
zobacz więcej
25x Świetlówka LED T8 60cm 9W 4000K 1s GLASS 25x Świetlówka LED T8 60cm 9W 4000K 1s GLASS
Producent: ECO LIGHT
Cena: 197,50 zł
zobacz więcej
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium