Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Żarówki LED GU10

Obecnie nowoczesne technologie zastępują tradycyjne rozwiązania. Pojawiające się na rynku nowości zapewniają efektywne oświetlenie danego wnętrza. Żarówki LED GU10 są wielofunkcyjne i łatwe w montażu. Służą w mieszkanaich i budynkach komercyjnych. Umieszcza się je w różnego rodzaju lampach i w oświetleniach sufitowych. Doskonale łączą się z oprawami halogenowymi stanowiącymi idealne wyjście dla klientów, którzy chcą zainstalować w suficie, podbitce lub wnęce ściany źródło światła LED oparte na gnieździe GU10. Sufitowe halogeny Philips GU10 to innowacyjny system wykonany z wysokiej jakości aluminium. Wyróżnia go wysoki współczynnik oddawania barw. Dlatego wiernie odzwierciedla kolory oświetlanych przedmiotów. Ponadto jest energooszczędny i ekologiczny.

Nowoczesne oświetlenie emituje światło o różnorodnej temperaturze barwowej. Żarówka LED GU10 dająca zimną oraz białą barwę idealnie sprawdza się w kuchni, w salonie i w pomieszczeniach biurowych. Sprzyja koncentracji i pobudza do większej aktywności. W przeciwieństwie do światła ciepłego nie wywołuje uczucia senności.

Żarówki ledowe GU10 – cena

Wskazane produkty obniżają dotychczasowe zużycie energii nawet o 90% przy zachowaniu identycznego strumienia świetlnego. Cechuje je również długa żywotność. Nie zawierają przy tym rtęci i innych szkodliwych substancji. Dlatego cena żarówki LED GU10 nie jest wysoka. Zakup ten stanowi świadomą inwestycję klientów dbających o ochronę środowiska i własne finanse. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Żarówki ledowe GU10 – sklep

Polecana przez nas żarówka Philips LED GU10 50W charakteryzuje się dłuższą żywotnością w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła. Ponadto, ciesząca się zaufaniem klientów, firma Philips potwierdza jej najwyższą jakość. Sygnowane przez nią produkty są bezawaryjne i wielofunkcyjne. Odznaczają się również stylowym wyglądem i starannym wykończeniem.

Wyselekcjonowane przez nas artykuły zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Żarówki ledowe GU10 – opinie

Konsumenci coraz bardziej doceniają nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Opinie na temat żarówki GU10 są jednoznacznie pozytywne. Produkty te są cenione ze względu na ich energooszczędny charakter przyczyniający się do ochrony środowiska. Ponadto wspomniane artykuły nie emitują promieni UV. Dlatego nie są niebezpieczne dla wzroku i nie przyciągają owadów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl